خانم نیلوفر منصوری ( نیله گالری )

از خانم نیلوفر منصوری بیشتر بدانید:

خانم نیلوفر منصوری  از طراحان زبده مجموعه با ایده هایی خلاقانه ساخته هایشان چشمان بازدید کنندگان را خیره میسازد.

خانم منصوری که فارغ التحصیل رشته های مهندسی صنایع و بازرگانی از دانشگاه UPM  و SNU  میباشند.

ایشان درباره ساخت زیورالات دیدگاه خاصی دارند که در جایگاه خود منحصر به فرد است.

شاید بتوان به اصمینان گفت خانم منصوری جزو معدود افرادی هستند که استعداد و خمیره ذاتی شان درراستای  این رشته او را از بقیه متفاوت ساخته است.

بدون شک او آینده درخشانی در پیش روی خود دارد.

مدیریت زیورآلات دست ساز inouno jewelry  از حضور ایشان در مجموعه به خود میبالد و خوشحال است زیرا  شانس این را دارد که افراد مستعد و خلاقی چون خانم منصوری را در کنار خود داشته باشد.

 

 

 

 

ایشان درباره خودشان چنین میگویند :

 

برخلاف بسیاری از دوستان و اطرافیان که از کودکی با اشتیاق به بافت و ساخت انواع دست سازهای خانگی میپرداختند ، من به غیر از نقاشی که یادگار هنر پدر است و صرفا برای کسب آرامش، به هیچ هنردستی علاقه نشان ندادم و چه بسا که در سالهای بعد، تحصیل و کار سببی شد برای دور شدن هرچه بیشتر از لذت  لمس هنر.

تا زمان آشنایی با Inouno Jewelry  و گذراندن دوره های آموزشی ساخت زیورآلات دست ساز، دریچه ای برای من گشوده شد که عزم من را به تغییر مسیر و نحوه زندگی و پرورش استعدادهای درونی خودم  جزم ساخت.

 زیورآلات و جواهرات از دید من دیالوگی ظریف بین بدن و طبیعت است که با لمس هنر، نو آوری و خلاقیت هر انسانی به شعری موزون و رنگین از افکار و طبیعت روحی او تبدیل میشود.

در این مسیر ضمن شکل گیری و شروع به کار گالری نیله و با توجه به سوابق قبلی هنری و شناخت مواد و رنگ ها ، تجسم و تعمق در مواد و اشکال موجود در طبیعت، مطالعه مداوم و روزانه آثار هنری و تاریخی ایران و سایر فرهنگ ها؛ سعی در ایجاد و ساخت طرح های یگانه بروی انواع فلز و سنگ و گوهر دارم . هنری یگانه، به یگانگی شما.

پیروز باشید

نیلوفر منصوری

 

دیدگاه ها
Send your comment