GOLDFILLED 14/20

GOLDFIELD 14/20 چیست؟


این فلز از انواع فلزهای نیمه گرانبها محسوب میشود که به گونه ای طراحی شده است که کاملا از لحاظ جلوه و رنگ و شفافیت شبیه به طلای  "14"عیار است.
برای ساخت این فلزدر ابتدا از یک نوع فلز پایه که میتواند مس نیز باشد استفاده شده است.سپس با دقت بسیاربالا لایه ایی از طلای عیار "14" بر روی فلز پایه روکش شده است که فلز پایه را غنی کرده است.
لایه روکش طلای عیار "14" 500 مرتبه ضخیم تر از لایه آب طلا است  که در بیشتر محصولات  آبکاری شده میتوان دید.
بر خلاف محصولات آبکاری شده و یا زیورآلات مارک دار که به سرعت  سیاه و کدر میشوند این فلز به مصرف کننده این اطمینان را میدهد تا به  آسوده گی و بدون نگرانی از سیاه شده از زیور آلات خود استفاده کند.
این فلز در تماس با پوست حد اقل ریسک ایجاد حساسیت را دارد و بیشتر مصرف کنندگانی که قبلا سابقه حساسیت پوستی را در استفاده از زیورآلات بدلی و متفرقه دیگر را تجربه کرده اند هنگام استفاده از این فلز مشکلی نداشته اند.
شما مصرف کننده عزیز باید همانند زیورآلات گرانبهای دیگر این فلز را به صورت مداوم با آب گرم و صابون شستشو دهید تا جلا و براقیت  آن همیشه نگه داشته شود.
این کار برای شما استفاده مادام العمرزیورآلات تان را تضمین میکند.

 

 

Gold Field 14/20 یعنی چی؟

 

 

با توجه به توضیحاتی که درباره گلد فیلد 14/20 و یا روکش طلای 14 که دربالا آمده است اکنون لازم است کمی بیشتر درباره گلد فیلد 14/20 صحبت کنیم.

ما دو نونه گلد فیلد در بازار موجود داریم. گلد فیلد 14/20 و گلد فیلد 12/20

البته لازم به یاداوری است که این فلز در کشور ایران یافت نمیشود و در مجموع فلز شناخته شده ایی نیست.

زمانی که  از گلد فیلدد 14/20 صحبت به میان است یعنی طلای عیار 14 که به تناسب 1 به 20 بر روی فلز پایه ( برنج ) روکش شده است.

و به همین نسبت زمانی که صحبت از گلد فیلد 12/20 هست یعنی طلای 12 عیار به تناسب 1 به 20 بر رو.ی فلز برنج که همان فلز پایه است روکش شده است.

Gold Field 14/20  (گلد فیلد 14/20 ) از لحاظ رنگ و ظاهر هیچ تفاوتی با طلای عیار 18 ندارد.

بسیاری از طرح های شرکت Ino Uno با  فلز گلد فیلد 14/20 ساخته میشود که شما میتوانید از این محصولات با اطمینان خاطر استفاده کنید.و بدون نگرانی از زیبایی آن لذت ببرید.

دیدگاه ها
Send your comment